בא לשכונה בחור חדש - iStore ישראל מצטרף למשפחת idus

הילה חבס - שלום | 30/08/15 16:11:21

iStore יבואנית ומשווקת מוצרי אפל בישראל נפרדת מהאתר הישן ומתקדמת לאתר ריספונסיבי חדש.

איי סטור תל אביב, חנות הדגל של מוצרי אפל בארץ, התחילה את פעילותה בענף לפני שנים בחנות שברחוב דיזנגוף במרכז תל אביב ובאתר האינטרנט המשמש גם כחנות מקוונת.

אתר האינטרנט של iStore מהווה במה משמעותית בשיווק ובמכירת מוצריה וככזה חייב להיות בקידמת הטכנולוגיה ובסטנדרטים בינלאומיים. בחנות ובאתר קהל הלקוחות הגדול יכול ליהנות מקנייה, שירות תיקונים וייעוץ אישי ומקצועי.

האתר החדש יאפשר לצוות המקצועי של iStore לסייע לכם לבחור את מכשיר האייפון, המקבוק, האייפד או האייפוד המתאים לכם ביותר ויבטיח כי תהיו מרוצים לאורך כל הדרך.

אתר iStore החדש מחויב לעקרונות האיכות, השירות והמכירה של חברת אפל העולמית. תוך תחושת מחויבות להנגיש את עולם הטכנולוגיה של אפל לקהל לקוחותינו ולהמשיך לצרף בכל יום לקוחות חדשים למעגל בלקוחות המרוצה של אפל בארץ.

"אפל חרטה על דגלה את היצירתיות, הידידותיות והפשטות וממשיכה לעצב ולייצר מכשירים יפים ואלגנטיים. גם אנחנו כמוה, מתחייבים לחדשנות ולאיכות לאורך כל הדרך ויותר מהכול לשירות מסור ואדיב בכל פנייה ובכל עניין. כאשר אתם נכנסים אל האתר שלנו בחנות המקוונת iStore אתם צועדים אל עבר עתיד הטכנולוגיה. כאשר אתם קונים מוצר באתר או בחנות – iStore אתם הופכים לחלק ממשפחה גדולה ובינלאומית שנהנית בכל יום ממוצרי המולטימדיה המתקדמים והאיכותיים ביותר בעולם."

כך אומרים חברינו ב- iStore ואנחנו מבטיחים לאפשר להם להשיג מטרות אלה ויותר באמצעות האתר החדש.

ברוכים הבאים :)